قیمت خرید ترانکینگ البرز

لیست قیمت خرید ترانکینگ البرز

با توجه به بازار پسندی محصولات شرکت البرز از جمله داکتها، سینی کابل و ترانکینگ البرز بر آن شدیم تا لیست قیمت خرید ترانکینگ البرز را برای شما آماده کنیم البته شما همیشه میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و قیمت محصول مورد نظر خود را استعلام نمایید.

جدول لیست قیمت خرید ترانکینگ البرز

گروه صنعتی البرز سالهاست که در تولید و ساخت انواع داکت دیواری و غیر دیواری و ترانک و تجهیزات و اتصالات ترانکینگ تجربه دارد و محصولاتی با کیفیت را با قیمتی مناسب به بازار عرضه کرده است.

ترانکینگ یا داکت شبکه کانالی از جنس پی وی سی (PVC)  یا ای بی اس (ABS)   یا فلزی میباشد که جهت محافظت و سازماندهی کابلهای برق و شبکه و یا تلفن استفاده میشود، علاوه بر این ترانکینگ محفظه ایست که امکان نصب و قرارگیری  انواع ماژولها از جمله کلید و پریز برق، شبکه و تلفن روی آن به صورت یکپارچه وجود دارد که به ما اجازه میدهد بدون کنده کاری انواع کلید و پریز را به صورتی شکیل و زیبا روی آن نصب کنیم.

در جدول زیر میتوانید لیست قیمت فروش ترانکینگ البرز را در تاریخ ۸ آبان ۱۳۹۸ ملاحظه نمایید:

ردیفکالااندازه (میلیمتر)شرکتقیمت هر متر (تومان)
۱بدنه ترانکینگ۱۰۵ x
۵۰
البرز۱۷۷۰۰
۲درب نرم ترانکینگ۸۵البرز۱۱۹۰۰

لازم به ذکر است خرید عمده ترانکینگ همراه با اعمال تخفیف روی قیمتهای بالا میباشد که میزان تخفیف بستگی به حجم خرید شما دارد، بنابراین همین حالا برای استعلام قیمت فروش ترانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خرید ترانکینگ

لیست قیمت تجهیزات ترانکینگ البرز

تجهیزات و اتصالات ترانکینگ از جمله زانوییها و زاویه های داخلی، خارجی و تخت و مسدود کننده ها میباشند که کمک میکند در نقاط مختلف از ترانک استفاده شود و جلوه ای زیبا به محیط مورد نظر ببخشد و قسمتهای مختلف ترانکینگ را به یکدیگر متصل کند.

در زیر توجهتان به جدول قیمت اتصالات و تحهیزات ترانکینگ ۱۰۵ البرز در تاریخ ۸ آبان ۱۳۹۸ جلب میکنم:

ردیفکالااندازه (میلیمتر)شرکتقیمت (تومان)
۱پارتیشنهر مترالبرز۶۱۰۰
۲قطعه اتصال بدنههر عددالبرز۳۹۰۰
۳قطعه اتصال درب۳۹۰۰
۴مسدود کننده۷۳۰۰
۵زاویه داخلی۱۹۰۰۰
۶زاویه خارجی۱۹۰۰۰
۷زاویه تخت۱۹۰۰۰
۸سه راهی۱۹۰۰۰
۹کادر ماژول یک عددی۴۵ x
۴۵
۹۳۰۰
۱۰کادر ماژول دو تایی۴۵ x
۴۵
۱۰۹۰۰
۱۱کادر ماژول سه تایی۴۵ x
۴۵
۱۳۸۰۰
۱۲کادر ماژول چهار تایی۴۵ x
۴۵
۱۶۹۰۰
تجهیزات ترانکینگ البرز

قیمت ترانکینگ دانوب چقدر است؟

اما بعد از مشاهده قیمت خرید ترانکینگ البرز  شاید مایل باشید از لیست قیمت ترانکینگ دانوب هم مطلع شوید، همچنین شاید مایل باشید این مقاله را درباره داکت رعد بخوانید. شرکت ایتا سریر ایرانیان با برند دانوب از جمله سازندگان و تولیدکنندگان داکت و ترانکینگ ایرانی است که توانسته بخشی از بازار این محصولات را به خود اختصاص دهد.

از جمله محصولات این شرکت میتوان به داکت پشت چسب دار در انواع دیواری، نیم گرد زمینی و همچنین ترانکینگ شبکه در دو رنگ سفید و طرح چوب اشاره کرد.

داکتهای دانوب در سه رنگ سفید، طوسی و قهوه ای تولید شده اند و امکان نصب پارتیشن جهت مدیریت کابلها را دارند و داری استانداردهای لازم هستند. همینطور ترانکینگ های دانوب نیز دارای استانداردهای روز اروپا و غیر قابل اشتعال هستند و همچنین قابلیت نصب پارتیشن را دارند.

جهت اطلاع از قیمت ترانکینگ دانوب با کارشناسان ما در تماس باشید.

ترانکینگ

قیمت ترانکینگ فلزی

ترانکینگ فلزی به منظور محافظت بیشتر از کابلهای عبوری در محیطهای خاص مثل محیطهای صنعتی استفاده میشوند. این نوع ترانک علاوه بر دیوارها قابلیت نصب روی ماشین آلات را دارا میباشد. این نوع ترانکینگ از جنس فولاد با پوشش گالوانیزه یا پی وی سی مییاشند و همانند ترانکینگ های پلاستیکی داری تجهیزات و اتصالات از همان جنس (فلزی) هستند، شامل اتصال دهنده، کاور گوشه داخلی (زاویه داخلی)، خارجی و مسطح (تخت)، درپوش انتهایی و موارد دیگر.

چنانچه میخواهید قیمت ترانکینگ فلزی را استعلام نمایید یا برای خرید یا فروش انواع داکت و ترانکینگ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *